Postovani,moja majka je pre nekoliko dana imala operaciju grlica materice,metodom LOOP excisio PVU,imala je papa 3grupa,cin1.brine me to sto njoj posle operacije stalno izlazi iz vagine neka bledo zuta tecnost.Da li je to normalno?posle operacije nije imala obilna krvarenja.Takodje ne moze dugo ni da sedi ni da stoji.Unapred se zahvaljujem,s postovanjem Jelena

    Odgovoreno: 26. 06. 2008.
    • Normalno je - to je limfa. 10-tak dana posle intervencije moze se desiti i obilnije krvavljenje (otpada krusta sa grlica koji je spaljen). Morace da nosi ulozak do sledeceg ciklusa.  Neka odmara - posle sledeceg ciklusa stvari ce se vratiti u normalu.

Komentari na pitanje: #6955

    • Ja sam prije 6 dana imala istu operaciju i mnogo me boli lijevi jajnik, imam pritisak u stomaku a najvise mi smeta sto moram nositi ulozak.