Molio Bih Vas da mi posaljete neki sajt ili neku poruku na kojem bih procita o nacinu vodjenja odnosa sa partnerom i o trajanju sexualnog odnosa.Voleo bih da znao omalo vise o pozama koje su dobre za pocetak trudnoce,odnosno najbolje sex pozicije za pravljenje dece! Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 27. 04. 2007.
    • Zao mi je takvi sajtovi i preporuke ne postoje ili ih ja barem ne znam. Vodjenje ljubavi i pravljenje dece je spontani cin koji proizilazi iz zelje ljubavnog para da ostvari potomstvo, pa su poze, duzina trajanja mesto i vreme stvar koja se ne propisuje.