Postovani doktore !Pre pet meseci mi je uradjena konizacija grlica materice i oporavak je protekao u redu osim sto od tada nedelju dana pred ciklus imam tamno braon iscedak u maloj kolicini!?Menstruacije su inace redovne i normalne.Na kontroli jos nisam bila jer moj lekar nije bas nesto isticao a i nije bilo nekih smetnji osim ovoga gore navedenog.Unapred vam hvala na pomoci!

    Odgovoreno: 13. 06. 2008.
    • To sto Vam se desava u principu fizicki nema veze sa konizacijom. Radi se o hormonskom krvavljenju uslovljenim popustanjem funkcije zutog tela- najverovatnije. Ukoliko Vam smeta moze se sprovesti terapija Primolut norom 2x1 10 dana od 16-26-og dana ciklusa, mada mislim da nema potrebe za sada (posto se radi o "prljanju").