Poštovani doktore, Zadnju menstruaciju sam imala 22.05.2008. god. 31.05.2008. god ( 10 dan menstruacije ) sam dobila dvije pregnyl injekcije. Odnos sam imala 9, 11 i 12 dan menstruacije. Moje pitanje za Vas bi bilo koji dan je mogla biti ovulacija i poslije koliko dana od ovulacije bi mogla da uradim test za trudnocu. Unaprijed Vam se zahvaljujem na Vašem odgovoru. S poštovanjem P.S. Hvala Vam što mi uvijek za kratko vrijeme odgovorite na moja pitanja, svaka Vam čast.

    Odgovoreno: 11. 06. 2008.
    • Do 30-tak sati posle Pregnyla moze se ocekivati ovulacija- dakle imali ste odnose u pravo vreme (samo da li je folikul puko?). Sacekajte da ciklus zakasni 5-7 dana i tada uradite test ako je + onda je to sigurno trudnoca.