imam duze vremena tegobe hormonske prirode.Mucninu.vrtoglavicu,kao hronicni stres.Od 20. godine imam svremena na vreme poremecene hormone. recimo u aprilu sam dobila 8pa u maju 30.ali izme]u krene kao da ide samo u tragovima.da li je to depresija ili poremeceni hormoni.ja sam gotovo sigurna da mi hormoni prave ovakvo stanje depresije.sta vi mislite?

    Odgovoreno: 10. 06. 2008.
    • Mislim da navedene tegobe mogu biti posledica, ali i uzrok Vaseg stanja. E sta je starije trebalo bi ispitati: hormonskim statusom od 2-4 dana spontanog menstrualnog ciklusa koji bi osim hormona jajnika obavezno sagledao i stitnu zlezdu. Tegobe koje navodite vrlo lako moze uzrokovati stitna zlezda, te je moj savet da uradite hor. status.