Zdravo, pre par sati sam uradila test i pozitivan je,ali problem je u tome sto sam vec tri dana pod terapijom hemomicina.Koliko to moze da bude opasno za plod,i na koji nacin se to utvrdjuje? Hvala

    Odgovoreno: 09. 06. 2008.
    • U prvim danima trudnoce deluje zakon sve ili nista te ako je noksa stetna po plod trudnoca nece ni uspeti, a ako uspe onda je neostecena noksom. Obustavite terapiju i sacekajte 2 nedelje od izostanka. Na UZ-ku ce Vam reci da li je trudnoca vitalna ili ne.