Postovani doktore, postavljam Vam isto pitanje jer na prethodno jos uvek nisam dobila odgovor. Beta hcg 29.05. je bio 429 a 02.06. 191 ali ne znam koje su to jedinice mere. Medjutim 05.06 je boi 25260 i to je normalno i za 11 tu nedelju trudnoce a ja sam u 7 oj. Misljenje jednog lekara na osnovu ultrazvuka je da ocistim plod, misljenje drugog da sacekam sa prokrvarim a misljenje treceg je da je sa plodom sve u redu i da je jos uvek rano da se vide otkucaji srca. Verovali Vi ili ne ja sam u soku i poslusacu savete ovog treceg koji mi je ulio nadu da je sve u redu Koje je Vase misljenje? Koje vitaminske tablete bi trebalo pored Folana da koristim? Da li je moguce da se doktor za citave 4 nedelje preracunao i da je tako nemarno propratio moju trudnocu i ustanovio da je los razvitak ploda? Unapred hvala

    Odgovoreno: 09. 06. 2008.
    • Sve je moguce pa i da je dr napravio nenameran previd. Moj savet je da ne zurite i da poslusate savet treceg lekara. Ako je nesto lose - pokazace se i tada ce se srediti. Osim Folana nista za sada.