A sada za sebe da pitam. Imam 50 godina i 15 godina braka. Zbog sindroma policisticnih jajnika ciklusi su mi anovulacioni tako da sam pokusavala da zatrudni putem IVF-a. Bilo je vise pokusaja na zalost. neuspelih. Da li bi za mene bilo kasno da postanem majka, ako bi eventualno uspela moja namera za jos jedan pokusaj IVF-a sobzirom na redovne menstruacije. Problem mi je sto 7-8 godina lecim esencijalnu hipertenziju. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 09. 06. 2008.
    • Ako je moguce kod Vas dobiti jajnu celiju (stimulacijom) onda nije kasno da postanete majka- za to nikad nije kasno, ali je verovatnoca minimalna- moram da budem iskren. Hipertenzija moze komplikovati trudnocu, ali o tome ne ramisljajte unapred- ako ostanete trudni problem ce se resavati u toku.