Postovani doktore, konsultovala sam vas ranije i poslusala Vas savet. Sada Vam se obracam jer sam u nedoumici, moj lekar mi je dijagnostikovao resicaste kondilome i predlozio njihovo skidanje (vaporizacija zakazana vec), ali mi je drugi doktor izricito rekao da kondiloma nema, te da je vaporizacija nepotrebna. Kako je moguce da su misljenja ovako suprotna i kako da znam ko je u pravu, pa samim tim kako i da postupim? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 08. 06. 2008.
    • Moguce je- iz razlicitih razloga- iz neznanja, aljkavosti, koristoljublja... Savet: potrazite misljenje treceg nezavisnog lekara u koga imate poverenja. Kondilomima se kod devojaka koje nisu radjale proglasava i normalna sluzokoza vagine- vrlo cesto.