Postovani dr Stevanovicu, imam 25 god. pre godinu dana na UZ nalazu konstatovani su mikrocisticni jajnici i materica ,ginekolog mi je tada rekao da je to danas cesta pojava .Cesto se desava da osecam svrab i imam povecan delicast sekret , III grupa.Ponekad osecam bol tokom onosa .Nisam radila dodatne analize. Zanima me koje bih testove trebala da zatrazim posto planiram bebu. Unapred zahvalna Gaga

    Odgovoreno: 01. 06. 2008.
    • Sve sto ste naveli povremeno ima vecina zena- nista posebno (mikrocisticna materica ne postoji, samo jajnici). Savet: uradite Vaginalni sekret, V+C bris kolposkopiju i PA i to je za pocetak sve. Naravno sprovedite terapiju ukoliko je potrebno. Opustite se i pravite bebu. Dr Stefanovic.