Ne znam da li je ovo pitanje za vas ali imam problem aseksualnosti.U braku sam 10 god imamo dvoje dece ( 5 ipo i 7 god) Ni pre dece nisam bila preterano zainteresovana za sex ali sada nemam uopste potrebu.Muz i ja se u svemu slazemo i nemamo nikakvih problema u braku osim ovog.U cemu moze biti problem.

    Odgovoreno: 31. 05. 2008.
    • Proverite nivo prolaktina u krvi- on cesto zna da bude uzrok nedostatka libida- sto je Vas problem. Takodje nije lose da proverite hormonski status pre svega hormone jajnika i stitne zlezde. Ako je tu sve u redu onda konsultacija psihologa.