zanima me kako izgledaju polne bradavice, malo detaljniji opis? kako bi osoba trebalo da prepozna ako je inficirana ?

    Odgovoreno: 28. 05. 2008.
    • Prepoznacete ih kao novotvorevinu- nesto sto nije bilo tu ranije. Sam izgled je razlicit, ali uglavnom izgledaju kao tkivne resice poredjane u niz velicine ispod 1mm, ali mogu biti i vece. Mozete izraziti sumnju, ali se definitivna dijagnoza mora postaviti pregledom pod kolposkopom (uvecanje) i to mora da uradi ginekolog.