Uradila sam abortus prije 7 godina. Kad zatrudnim da li trebam reci lekaru za to, ili on to svakako vidi? Volela bi da to nikome ne otkrijem, pa me zanima da li se to moze videti? Hvala

    Odgovoreno: 28. 05. 2008.
    • Ne - nista sto ne zelite ne morate reci lekaru. Takodje nema mogucnosti da bez razgovora sa Vama ustanovi takvu stvar. Vasa intima je Vasa licna stvar i mozete je cuvati samo za sebe ili vec kako odlucite.