Doktore, da li postoji mogućnost da ginekolog ne vidi kondilome?Blizu klitorisa sam primetila resičaste izrasline, ne znam da li su to kondilomi.Redovno idem na kontrole i kolposkopije i sve je u redu.

    Odgovoreno: 28. 05. 2008.
    • Uvek postoji mogucnost previda i zbog subkjektivnih i zbog objektivnih razloga (brzina, los vid, nekoriscenje kolposkopa, priroda genitalija...). Na sledecem pregledu insistirajte da ginekolog pogleda to sto ste Vi primetili ili potrazite drugo misljenje.