Molim Vas doktore Danas dana 01.04.07. sam Vam napisala detaljno pismo, ali nisam sigurna da li ste dobili, jer prilikom slanja došlo je do greške na serveru. Pa Vas molim ako niste dobili moje pismo sa mojim problem,ako ste u mogućnosti da mi odgovorite da bih Vas ponovo kontaktirala. Unapred zahvalna Mikša Katarina

    Odgovoreno: 20. 04. 2007.

    • Katarina Miksa ukoliko niste nasli odgovor na pitanje verovatno ga nisam ni dobio. Na pitanja iz tog perioda sam vec odgovarao pa zato posaljite ponovo i potpisite ga , a ja cu se setiti jer vam je ime specificno.