Zelela bih da vam se zahvalim na brzim odovorima i dobrim savetima, uzgred, dosta su mi pomogli....i zelim da vas zamolim da mi preporucite neku kupku za intimnu negu, koristila sam mnoge ali mi nijedna ne odgovara,verujem da vi znate neku dobru.....JOS JEDNOM HVALA VAM, NAJBOLJI STE.

    Odgovoreno: 22. 05. 2008.
    • Hvala na pohvalama- trudimo se. Sto se tice sredstava za intimnu higijenu- moracete da sami nadjete svoju marku- postoji velika individualnost po ovom pitanju. Probajte sa Sebamedom.Hvala na pohvalama- trudimo se. Sto se tice sredstava za intimnu higijenu-
      moracete da sami nadjete svoju marku- postoji velika individualnost po ovom
      pitanju. Probajte sa Sebamedom.