Postovani! Molim vas za odgovor na moe pitanje. Pre oko dva meseca oko vaginalnog otvora dobila sam kondilome. Na pocetku je bio samo jedan mali ali ubrzo pojavili su se mnogo vise, pa pred oko 15 dana moj doktor izveo je neki zahvat pa je nih otstranio. Jos uvek imam rane od tog zahvata ( bilo je "sagorivanje" na kondiloma i nihovo otsranivanje) a vec sumnjam da se ponovo stvaraju. Naime uocila sam neke veoma sitne tvorevine ali ne na mesto gde su ranije bile vec malo blize do samog vaginalnog otvora. Svaki dan uzimam C vitamin kako bi poveceala imunitet. Da li je potreban nov zahvat buduci da su ranice od predhodnog jos nisu zarasle! Hvala vam

    Odgovoreno: 21. 05. 2008.
    • Obavezno se odmah javite Vasem lekaru- moguce je da stvaraju novi ili da stari nisu kompletno skinuti- u svakom slucaju potreban je pregled i dovrsavanje zapocetog posla ( "u garanciji"). Pijte protektin i omegu 3.