pre mesec dana menstruacija mi je poranila 7 dana i skoro da je nije bilo,cak je bila vise rozikasta,a trajala je kao i uvek!a sad sam dobila menstruaciju na 33 dan od poslednjeg ciklusa,i opet sve isto!u cemu je problem?unapred hvala...

    Odgovoreno: 17. 04. 2007.

    • Svaka zena ima pravo na 2-4 iregularna ciklusa godisnje narocito u vreme smene godisnjih doba zato nema mesta sekiraciji. Ipak uradite test na trudnocu da bi se ista iskljucila (moguce su tzv. lazne menstruacije). Ukoliko se iregularnost nastavi obratite se Vasem ginekologu.