Postovani doktore, jako me je sramota da Vas ovo pitam ali moram. u vezim sam sest meseci a pre par dana imali smoodnos i decko me je naterao da progutam spermu, da li ovako mogu da ostanem trudna i da li ima neke posledice? ( slusala sam razne price koje nisu proverene)

    Odgovoreno: 17. 04. 2007.
    • Na taj nacin nikako ne mozete ostati trudni - ne sekirajte se i tu nema nikakvih posledica. Ali nemojte imati nezasticene odnose jer mala kolicina sperme moze da iscuri i pre ejakulacije te Vam ja savetujem obavezno koriscenje kondoma ili niskodozaznih oralnih kontraceptiva (Yasmin).