Doktore,pre mesec dana mi je pronadjena eserihija coli.Koristila sam terapiju i sad bi trebalo da ponovim bris medjutim imam neka krvarenja koja ne lice na menstruaciju jer su mnogo manjeg obima i traju po jedan dan pa onda par dana pauze.Sta je najbolje da uradim da uradim?

    Odgovoreno: 16. 05. 2008.
    • Sacekajte da se krvavljenje stabilizuje (proverite da niste trudni- testom na trudnocu), a ako to potraje (iregularno krvavljenje) obratite se ginekologu. Kada se stanje vrati u normalu ponovite V+C bris.