molim vas da mi odg.sto prije..unaprijed hvala..situacija....jedan dan masturbirao sam oko 16h po danu te taj dan sam navecer imao odnose sa djevojkom.oko 23h...a prije sam odnosa piskio....dali ima mogucnost trudnoce ..da ostane izvan penisa sperma da se osusi...radili smo bez kondoma.hvala..

    Odgovoreno: 16. 05. 2008.
    • Nema mogucnosti za to sto me pitate, ali ima mogucnosti da manja kolicina spermatozoida bude u tecnosti kojom se glans vlazi pre ejakulacije tako da nikad niste sigurni da ste pravi "gospodar" situacije. Metoda prekinutog snosaja nije bezbedna- procitajte nesto vise u tekstu Kontracepcija na ovom sajtu.