doktore mene interesuje kako mogu stimulisati menstruaciju da bi dosle sta treba da pijem koji lek samo me ovo interesuje pozdrav.

    Odgovoreno: 14. 05. 2008.
    • Pitanje nije konkretno postavljeno - te na njega ne mogu dati adekvatan odgovor. Ako su ciklusi neredovni potrebno je utvrditi razlog (organski, hormonski, priroda, oboljenje...). Kada se definise uzrok onda je moguce naci adekvatno resenje koje ce urediti ciklus. Najbolje je da mi podrobnije opisete svoj problem a ja cu Vam dati smernice za resavanje.