Hvala na odgovoru od 13.04.2008. Kažete da je svrab koji imam povremeno posledica uložaka , veša ili sredstava za higijenu.Koristim samo pamučne uloške i veš, a od sredstava za higijenu samo dečiji šampon.Primetila sam da mi se svrab poveća posle odnosa a koristim isključivo prezervativ tako da sumnjam da je on uzrok svemu tome. Da li to znači da sam alergična na lateks i kako da se zaštitim od toga jer suprug i ja moramo da ga koristimo jer smo ranije imali bakterije a mogućnost recidiva je velika. Koliko je sve to štetno. Hvala još jednom.

    Odgovoreno: 13. 05. 2008.
    • Promenite sampon- predjite na sredstva za intimnu higijenu zena, promenite vrstu kondoma- pa cete videti- tako je najbolje. Ako ste oboje izleceni od bakterija nema potrebe da koristite kondom osim za kontraceptivne svrhe. To sto se Vama dogadja nije nista posebno, neuobicajeno i stetno.