Postovanje Doktore. Imam 20 godina i 14.02.2005. sam ostala trudna i abortirala sam prvu trudnocu,posle sam isla na kontrole ispisali su mi vaginalete i dali neku injekciju da dobijem menstruaciju i bilo je sve u redu.i sad se jako bojim da li cu moci za par godina da ostanem u drugom stanju.koje su sanse?i da li ima neke veze krvna grupa sa tim?( ja sam B rh pozitiv) U nadi da cu dobiti bilo kakav ohrabrujuci odgovor unapred sam vam zahvalna.

    Odgovoreno: 13. 05. 2008.
    • Ako su intervencija i oporavak prosli bez komplikacija ne bi trebalo da imate problema u buducnosti. Ipak moram da kazem da nikako ne smete dozvoliti da Vam se ovo ponovi (a to je cest slucaj), znaci moja poruka je ZASTITITE SE, to je imperativ. Krvna grupa nema nikakve veze sa tim.