Imam 31 god. U poslednje 2 god Blighted ovum i 2 biohemijske trudnoce. Ciklusi 26-32 dana. Policisticni jajnici. Ureaplazma, Micoplasma, Chlamydia,Toxsoplasma Igg i Igm, Listeria-sve negativno. CMV IgG 33.4, IgM u granicama. Hormoni-progesteron veoma nizak pre ovulacije, 21. dan u granicama. Testosteron blago povisen 21. dan. Ostali hormonu u granicama. Antifosfolipidna i antikadiolipidska At u redu. Radnjen i test opterecenja glukozom-ok. Cekamo suprug i ja rezultate kariotipa. Da li je ovo pravi put i da li savetujete jos neku analizu. Ostajem trudna bez problema ali ne mogu da sacuvam trudnocu. Hvala mnogo

    Odgovoreno: 13. 05. 2008.

Komentari na pitanje: #5374

    • Postovani, molim vas da mi protumacite nalaz toxoplazme i rubelle, vrednosti toxoplasme igm at 0, 07 iu/ml, toxoplasma igg at 43, 0iu/ml, rubella igm at 0, 44iu/ml, rubella igg at 92, 3iu/ml. Molim vas jako sam zabrinuta treba da radim vantelesnu oplodnju, da li je ovo mnogo lose i sta znaci, i da li cu moci ostati u drugom stanju sa svim ovim, da li utice? Molim vas odgovorite mi ocajna sam