postovani doktore od nedavno pratim ovaj sajt i citam vase odgovore.zadnji ciklus sam imala 4.aprila,a23.aprila sam radila PAPtest.malo je bolelo i posle krvarilo.evo vec 38 dan nemam ciklus.inacr sam se porodila sa drugim djetetom 20 decembra 2007.g.posle toga prvi ciklus 2.feb,sledeci2.mar,pa 4aprila.i sad nista.nemam nikakve simptome trudnoce,a stomak mi je natecen i boli me na dnu materice. imali razloga za brigu.imam35 godina i zivim u australiji hvala vam

    Odgovoreno: 13. 05. 2008.
    • Ako dojite - ovakva hormonski uslovljena stanja se mogu ocekivati. Ako ne dojite moguce je da je nivo prolaktina- hormona koji stimulise lucenje mleka i koci menstruaciju povisen te ja savetujem da proverit Prolaktin- najverovatnije je on uzrok Vasih problema. Takodje i trudnoca dolazi u obzir - bez obzira sto nemate simptome.