Poslednju menstruaciju sam imala 16.03.08. 06.05.08 sam uradila test i bio je pozitivan, a istog dana sam otisla kod ginekologa i rekla mi je da trudnoce nema i da pijem lekove za izazivanje menstruacije. Ja to nisam uradila i 08.05.08 sam uradila jos jedan test i on je bio pozitivan. Sta da radim i da li sam uposte trudna? Unapred hvala

    Odgovoreno: 12. 05. 2008.
    • Mala je verovatnoca da 2 testa budu lazno pozitivna- dakle trudni ste. Uradite Bhcg hormon koji ce sigurno potvrditi Vasu trudnocu. Posetite ginekologa - radi UZ-cnog pregleda jer skoro ste 2 meseca trudni i to mora da se vidi. Ako se ne vidi u materici a Bhcg je pozitivan postoji sumnja na vanmatericni graviditet- zato javite se ginekologu (kao sto sam Vam napisao).