Zovem se M.J. Zadnju menstruaciju sam imala 3 aprila,na 26 dana i posle dva dana od zavrsetka ciklusa decko je ejakulirao u meni,da li ima sanse da sam trudna,bili su mi koliko ja znam neplodni dani i sta se
    desilo sa spermmatozoidima ako su neplodni dani?

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • U ciklusu koji traje 26 dana kao Vas ovulacija se desava 12-og dana. Plodni dani su teorijski +- 5 dana . U praksi je to nesto krace +- 3-4 dana. Spermatozoidi u kiseloj vaginalnoj sredini vrlo brzo umiru.