pozdrav doktore mene zanima dali bakterijoloski vaginitis moze da bude uzrok losem poskoitalnom testu i da utice na zacece eventualno na trudnocu posto smo radili inseminaciju a tek naknadno dobili rezultate ako mozete da mi objasnite kakve su to bakterije

    Odgovoreno: 04. 04. 2008.
    • Odgovor je potvrdan- los V+C bris kao i losa spermokultura mogu biti uzrok steriliteta i loseg PCT. Koje su bakterije u pitanju to ce reci antibiogram kao i kojim lekovima ih treba leciti- to Vas dr zna.