Dr.Stefanovic,interesuje me,tj.zabrinuta sam oko mojih grudi..pre dve,tr\ godine,dojke su mi bile iste velicine..a sada je desna dojka upadljivo \ veca od leve..zasto?Hvala,unapred!

    Odgovoreno: 02. 04. 2008.
    • Simetrija nije svojstvena prirodi- u prirodi nema stroge simetrije- negde je to vise, negde manje izrazeno, ali je tako. Niste mi napisali koliko godina imate- ako ste mladi jednostavno je doslo do zavrsavanja razvoja grudi na takav nacin (vrlo cesta pojava medju zenama). Ako nema drugih promena: cvorica, uvlacenja bradavice, promene koze na dojci- nema razloga za sekiraciju.