Postovani doktore,prvo da vam se zahvalim sto ste mi odgovorili na jedno pitanje, a ovim putem bih htela da pitam jos nesto. Imam 43 godine i pre sest meseci mi je odstranjena materica, a konzervisani jajnici. Imam trecu grupu sekreta od kad sam prvi put bila na pregledu (u sedmom razredu osnovne skole).Tada je receno da je to normalno i da se ne leci. Nekoliko puta sam se zalila da mi stvara probleme i dobijala neke lekove za koje sam zaboravila kako se zovu, ali nista nije pomoglo. Od navedene operacije mi posebno smeta sekret, pa sam htela da vas zamolim da mi preporucite neke lekove za tako upornu trecu grupu. Unapred havala

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.
    • Tesko je dati napamet lekove ali pokusacu. Vag. Neopenotran 2x1 7 dana a posle toga Vag, Laktovag 2x1 7 dana. Za vreme terapije bez odnosa. Ukoliko ovo ne pomogne uraditi V+C bris na biogram i antibiogram i leciti po nalazima. Takodje uraditi pretragu na Chlamidiju.