Moj verenik i ja vec neko vreme pokusavamo da dobijemo bebu ali bezuspesno,interesuje me da li pojava sekreta u odredjenim periodima(pre nego sto treba da dobijem i za vreme plodnih dana)i jaki bolovi u stomaku dan pre nego sto treba da dobijem, mogu imati uticaja na nemogucnost ostajanja u drugom stanju. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.
    • Odgovor je negativan. Ukoliko ste u aktivnosti pravljenja bebe duze od godinu dana sa normalnim redovnim seksualnim odnosima (najmanje 2x nedeljno) potrebno je da potrazite pomoc lekara, a ukoliko je taj vremenski period kraci ne sekirajte se i ne razmisljajte o tome. Naravno redovna ginekoloska kontrola se podrazumeva.