Postovani doktore, da li znate da na nasem trzistu postoji jos neka spirala sem MIRENE (hormonske) i gde, posto mi je ginekolog rekao da ona ne bi meni odgovarala. Prosto je neverovatno da je samo ona zastupljena. Zahvaljujem na Vasem strpljenju i odgovoru. S postovanjem.

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.

    • Interesantno i ja sam skoro imao takav problem sa jednom pacijentkinjom. Cak ni Mirene nema na lageru vec se narucuje- tako mi je receno. Na nasem trzistu osim Mirene postoje i Intragal, Bio-Cuprum i Bio-Argentum spirale , ali kako ih naci ? Probajte da zamolite nekog iz privatne apoteke da Vam naruci jer zaista ne znam gde se mogu naci. (Beograd verovatno)