Postovani,u 30-oj nedelji sam trudnoce i pojavila se eserihija koli.Ginekolog mi je prepisao pentrksil i kansen mast.u donjem delu stomaka sa leve strane osecam bol pri hodanju.da li to ima veze saovom bakterijom,ako nema da li su to gasovi ili nesto trece.Da li ova bakterija moze da utice na bebu?

    Odgovoreno: 20. 03. 2007.

    • Radi se o urinarnoj infekciji koja indirektno ako se ne leci i ako uzme maha moze da osteti Vase bubrege i inicira prevremeni porodjaj. Posle terapije ponovite nalaz urina i urinokulture , uradite ginekoloski pregled i uz bubrega.