Molim Vas za pomoć-savjet. U braku sam već 4 mjeseca i do tada nisam stupala u seksualne odnose. Od prošlog mjeseca sam u drugom stanju, medjutim imam problem sa bradavicama na ulazu u vaginu. Prije se nisu nikada javljale ali sada, izgleda od kako sam u trudnoći imam 2 bradavice...Zbunjena sam i uplašena, trudnoću sam otkrila pomocu testa pa ovih dana namjeravam posjetiti doktora da se to utvrdi, mada sam dva puta ponavljala test i sigurna sam ali me brinu bradavice?

    Odgovoreno: 20. 02. 2009.
    • Pa ako su kondilomi [polne bradavice] što nije nemoguće [trudnoća kao stanje smanjenog imuniteta pogoduje bujanju istih], Vaša dr će ih posle 14.te nedelje skinuti laserom ili radiotalasima. Ne plašite se unapred - sačekajte pregled.