Poštovani Dr Stefanoviću, Volela bih da saznam nešto više o cistama (na jajnicima), njihovom lečenju i uzroku pojavljivanja. Unapred hvala

    Odgovoreno: 13. 03. 2007.
    • Pa dobro, imacu to u vidu i napisacu nesto o tome u nekom od sledecih tekstova, ali da znate to je ogromno poglavlje koje obuhvata promene od obicnih-prostih-benignih promena do karcinoma jajnika.. U svakom slucaju svaka promena na jajniku veca od 5 cm i sumnjivog UZ izgleda treba da se proprati i eventualno operise jer su promene na jajniku podmukle i predstavljaju "bombu" u stomaku zene.