Imam problema koji su se javili nakon trudnoce,a nisu svi iste prirode,i verovatno zahtevaju lecenje,ali zelim da Vam postavim par pitanja,i nadam se da cete ovo procitati,i odgovoriti mi.Prvi problem je to sto sam dojila dete 2 meseca,i mleko je naglo prestalo,ali mi se na grudima{bradavicama} pojavljuju bzute tackice svakodnevno koje su neprijatnog mirisa,kao i upaljene bubuljice oko bradavica,ali ne bolne.Druga stvar je sto sam postala frigidna i ne osecam totalno nista dok imam odnos.Pritom je bolan i neprijatan.Ranije sam imala Candidu,koja je uklonjena,ali bila je spolja,pa mi recite,da li postoji sansa da se ona prosirila unutra?Zabrinuta sa,i znam da mi treba lecenje,ali bih prvo da cujem misljenje strucnjaka.Unapred hvala.Maja

    Odgovoreno: 13. 03. 2007.
    • Vas problem je najverovatnije u povisenom nivou Prolaktina hormona koji omogucava dojenje i ciji poviseni nivoi mogu uzrokovati simptome koje ste naveli. Znaci proverite nivo prolaktina (sigurno je povisen) korigujte to i vraticete se u "normalu". Kandidu sigurno imate i u vaginalnom sekretu te ja preporucujem Vag. Cansen 3.Iako ste prestali da dojite prolaktin moze ostati povisen,