Postovani,
    Moj problem se sastoji u tome sto se tokom odnosa nedovoljno ili gotovo uopste ne vlazim. To uzrokuje smetnju i meni i mom suprugu jer dolazi do trenja i peckanja. Moram da napomenem da zelja i uzbudjenje ne nedostaju. Interesuje me sta je uzrok ovakvom stanju I kako ga izleciti odnosno resiti?

    Odgovoreno: 12. 03. 2007.
    • Ako je to nesto novo u Vasim odnosima treba proveriti da li je prisutna infekcija u Vas (VS, V+C bris), zatim treba proveriti nivo Prolaktina . Ako je prisutna infekcija treba je leciti, a takodje i povisen nivo prolaktina. Niste naveli koliko godina imate. Ako ste preko ili oko 40 moze se desiti i da se radi i o hormonski uslovljenom problemu-sto se takodje moze korigovati. Trenutno mozete dok sve ovo ne apsolvirate da probate sa upotrebom lubrikanta (bebi ulje npr).