Postovani doktore, imam 34 godine i za sobom dva spontana pobacaja u 20 nedelji. Uzrok Ureaplasma *infekcija*. Ja i suprug vec dosta dugo pijemo antibiotike Eritromicin i Dovicin 8 dana.Posle 8 meseci prvi put su nam rezultati negativni.Da li treba da radim jos neke rezultate i koje. Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 12. 03. 2007.
    • Na ovom sajtu imate clanak o ponovljenim spontanim pobacajima pa savetujem da ga proucite jer je tu detaljno izneta bas ta problematika. Ureaplasma nije prepoznata kao uzrok spontanih pobacaja u drugom trimestru pa bi verovatno trebalo da uradite jos neke pretrage u dogovoru sa Vasim ginekologom i nalazima histopatologije iz ova dva prethodna pobacaja.