zelim znati na perv odnos ili koka si virginja i pravish lubav posle to dali cipa na vaginu ttreba da se sece. kako je posle to znaci vec ne si cura tuka si zene ama dali treba da pravish pregled na ginekolokot zashto sum slushna deka posle perviot odnos od vaginu ti islaga edna cipe e ta ti kaxha deke vec ne si virgina dali e to vistina ili sgresham isvinite zashto ne pishuvam dobro caooo i fala mnogu.

    Odgovoreno: 28. 10. 2008.
    • Posle prvog odnosa dolazi do pucanja himena sto moze biti praceno manjim krvavljenjem. Nista se drugo ne desava i posle tog odnosa vise nisi virgo. Nikakva poseta ginokologu nije potrebna posle prvog odnosa, ali kada postanes seksualno aktivna jednom godisnje treba da posetis ginekologa i uradis kolposkopiju i PA-test.