Imam bolove u stomaku, sa desne strane, kao tup bol. Da nije to možda upala jajnika ili šta je već? I šta da radim? Nikad do sad nisam bila kod ginekologa imam strah. Nisam kupovala test, posle onog Vašeg saveta, kad sam se požalila da sam dobila na vreme, ali da mi je prvi dan nešto malo išlo, a drugi dan skoro ništa. Što je neuobičajeno za mene.
    Plašim se trudnoće, jer sam mlada i nisam spremna za te stvari trenutno.
    Hvala unapred!!!

    Odgovoreno: 29. 09. 2008.
    • Pa kupite i proverite prvo to. Drugo je da uradite krvnu sliku, urin i sedimentaciju i ako je nešto van referentnih vrednosti, a bol i dalje prisutan javite se ginekologu to Vam pre ili kasnije ne gine- pregrmećete, nije ništa strašno.