Moja devojka ima crvenilo oko vaginalnih usana i tokom seksualnog odnosa je peče. Ne znamo u čemu je problem, pa smo se Vama obratili?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 28. 09. 2008.
    • Ima poremećen sekret koji je izazvao lokalnu iritaciju. Neka uzme vaginalete makmiror kompleks po jednu uveče duboko u vaginu 8 dana (4 preostale neka stavi posle prvog sledećeg ciklusa). Za vreme terapije bez odnosa. Spolja neka maže istoimenu kremu, a i Vi ako ima crvenila. Neka duže vreme pije tbl laktogin duže vreme po uputstvu (oralni probiotik za vaginalnu floru)