Prvo da se izvinam sto ke pisam na makedonski no ne znam mnogu dobro da pisuvam na srpski.. Imam 18 godini. So mojot decko sakavme da stapime vo prv seksualen odnos no za vreme na seksualniot odnos namesto krv mi potece nesto kako voda i toa mnogu. Isto taka zaradi ova ne znam da li mi se skina himenot.
    Odnapred fala.

    Odgovoreno: 27. 09. 2008.
    • Ako ste ostvarili potpuni odnos (prodiranje penisa u vaginu) onda je odnos bio uspešan, a što se tiče himena da li je puko ili ne moralo bi da se proveri ginekološkim pregledom. Neka Vas ne sekira što nije bilo krvavljenja, jer postoje elastične forme himena koje prskaju tek prilikom porođaja. Što se tiče tečnosti verovatno je da je prilikom odnosa zbog pritiska na bešiku došlo do nevoljnog oticanja mokraće (ništa niste osetili)- što može da se desi ponekad.