Koja su sve ispitivanja potrebna za utvrđivanje da li je žena zdrava za začeće? Već godinu dana idem kod lekara koji tvrdi da je sve u redu, a ne proverava ništa.

    Odgovoreno: 27. 09. 2008.
    • Najbolji test je da krenete u konkretnu akciju, a ako ste u njoj već godinu dana i ništa se ne dešava onda je vreme da se krene u ispitivanje bračnog steriliteta. O tome podrobno imate u tekstu o sterilitetu bračnom - na ovom sajtu- pa pročitajte- ima dosta toga što treba ispitati.