Poštovani,
    Pre izvesnog vremena uradila sam hormonalni status trećeg dana ciklusa i rezultati su sledeći: FSH 8,239 U/l ; ESTRADIOL (E2) 0,174 nmol/l (47,7 pg/ml) ; LH 4,511 U/l ; PROLACTIN 15,57 ng/ml.
    Koliko sam ja mogla da vidim prema referentnim vrednostima i ako treći dan ciklusa pripada folikularnoj fazi, onda bi trebalo da je sve u redu (na nalazu su date različite vrednosti za folikularnu, ovulatornu i lutealnu fazu, pa mi nije bilo jasno koje vrednosti treba da gledam).
    Kakvo je Vaše mišljenje i da li je hormonalni sastav uredan?
    Hvala.