Postovani

    Pre par dana sam primetila da mi je jedna dojka veca od druge. Ne znam koji je razlog, osim da mozda nije povezano sa sledecim. Pre mesec i po dana bila sam kod ginekologa i konstatovao je da imam cistu na levom jajniku i rekao je da pijem microginon 21 dan i tako tri meseca.Imam 25 godina nikada nisam imala problema niti sam radjala.
    Hvala unapred i ocekujem vas odgovor i pomoc

    Odgovoreno: 05. 09. 2007.

    • Asimetrija je nesto sto je prirodno stanje stvari- te Vas "problem " egzistira kod mnogih zena u vecoj ili manjoj meri, a u stvari je normalna pojava - znaci ne sekirajte se. Nema nikakve veze sa cistom na jajniku. Terapija koju ste dobili je adekvatna samo se posle tri meseca javite na kontrolu.

Komentari na pitanje: #1114

    • Imam 12 godina i imam jedu dojku vema vecu a druga je duplo manja ova velika je dosta velika kao kod devojaka u 20 mnogo sa 20 nemaju tako veliku jednu kao ja sa 12 ali druga je duplo manja sta da radim