Poštovani, imam 25godina, nemam djece! dva dana prije menstruacije na području desne prepone (u sredini) napipala sam kvržicu, nalazi se ispod površine kože, promjera cca 1,5 cm, bolna na dodir! 3 dana nakon početka menstruacije kvržica je još uvijek prisutna pa me zanima Vaše stručno mišljenje! Unaprijed zahvalna!

    Odgovoreno: 28. 08. 2007.

    • Daliborka!- vrlo je tesko na daljinu dati dijagnozu, ali najverovatnije se radi o upali korena dlake- vrlo cesto nastaje u toj regiji kao posledica depilacije ili brijanja. Probajte sa lokalnom primenom neke antibiotske masti (Flogocid) ako ne pomogne obratite se ginekologu ili dermatologu.