Postovani i uvazeni moje pitanje glasi kako se treba ponasati tokom letovanja s menstruacijom, da li osim tableta postoji neki drugi nacin da se lakse prebrodi ovaj period. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 24. 07. 2007.

    • Tabletama mozete pomeriti (izmestiti) ciklus i samo njima - nikako drugacije. Ako ste protiv toga mozete koristiti tampone uz cesce menjanje ( na dva sata). Slobodno se mozete kupati, a zbog smanjenog imuniteta u periodu ciklusa izbegavajte dugotrajna izlaganja jakom suncu ( sto se inace preporucuje) .