Postovani doktore, bhcg 29.06 je bio 412 a 02.06. je 196 Da li to znaci da moj pold ne napreduje i da cu morati da ocistim plod. Poslednja menstruacija mi je bila 16.03 Da li postoji mogucnost da se beba spasi? Molim Vas da mi sto pre odgovorite

    Odgovoreno: 09. 06. 2008.
    • Porast B-hcg-a nije zadovoljavajuci. Sacekajte jos neki dan ponovite UZ i Bhcg i stvari ce se demarkirati na pozitivnu ili negativnu stranu. Ne treba zuriti ali ni odugovlaciti odluku o prekidu.