Imam vaginalnu gljivicnu infekciju koja mi se uporno vraca na svakih mesec dana vec nekoliko meseci. Vaginalete mi samo trenutno pomazu da je izlecim, a par puta sam pila i flukonazol uz vaginalete. Cak sam probala i da promenim ishranu na mesec dana, ali cim sam pocela normalno da jedem, gljivice su se ponovo javile. S obzirom na ovo, da li mi mozete reci koliko dugo bih trebala da pijem mycoseb tablete uz terapiju sa polyginax vaginaletama? Hvala puno.

    Odgovoreno: 09. 05. 2008.
    • Procitajte na ovom sajtu o Vaginalnoj kandidijazi- nocna mora zena - i bice Vam jasnije kako i koliko dugo se treba leciti; Takodje sve vreme uz terapiju koristite tbl Laktogin (oralni probiotik za sredjivanje vaginalne flore) po uputstvu-duze vreme.